Nabór na stanowisko pracy | ZGK Kąty Wrocławskie

Telefony awaryjne:

71 39 13 230
(całodobowo)

725 775 377
(po godz. 15:00)

18.03.2024

Nabór na stanowisko pracy

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kątach Wrocławskich, ul. 1 –go Maja 26b zatrudni na n/w stanowisko:

MONTER SIECI WOD-KAN

OPIS STANOWISKA:

Praca na tym stanowisku będzie polegała m.in. na:

·        montażu instalacji wod-kan zgodnie z dokumentacją techniczną,

·        wykonywaniu czynności konserwacyjno-remontowych na sieciach wod-kan,

·        wykonywaniu przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną,

·        kontroli prawidłowości działania urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych,

·        usuwaniu awarii na ujęciach sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,

·        kontroli stanu technicznego sprzętu, urządzeń i maszyn oraz prowadzenie konserwacji i napraw,

·        pracy w terenie,

·        dbaniu o powierzony sprzęt,

·        obsługi oraz konserwacja Stacji Uzdatniania Wody,

·        montaż oraz wymiana wodomierzy, zasuw, hydrantów.

Wymagania

·        wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne,

·        znajomość robót eksploatacyjnych, przeglądowych i remontowych urządzeń wod-kan,

·        umiejętność czytania rysunku technicznego,

·        umiejętności dobrej organizacji pracy, samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej komunikacji, współpracy w zespole i otwartość na nowe zadania,

·        chęć kształcenia się i zdobywania nowych umiejętności,

·        prawo jazdy kat. „B”,

·        dyspozycyjność,

Dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia zgrzewacza rur PE,

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

Proponujemy

·        stabilne warunki pracy,

·        rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

·        pracę w spółce o strategicznym znaczeniu dla lokalnej społeczności,

·        umowę o pracę,

·        atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Zgłoszenie należy składać w terminie do dnia 26.03.2024 r. na adres spółki lub pocztą elektroniczną email - zgk@zgk-katy.pl.

Dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO (tj. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 RODO)”. Administratorem Danych jest Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Kątach Wrocławskich. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.